هر کجا هستید، چه در منزل چه در محل کار چه در سفر چه درون وسایل حمل و نقل عمومی مثل تاکسی، مترو و… به دوره های آنلاین دسترسی داشته باشید. فقط کافیست یک اینترنت داشته باشید و یا قبلا آموزش ها را به صورت اینترنتی دانلود کرده باشید و هر جایی حتی بدون اینترنت ببینید.

10 دلیل برای آنکه آموزش آنلاین را انتخاب کنیم:

آموزش آنلاین بهترین انتخاب برای همه نیست؛ اما دانشجویان زیادی در محیط آموزش آنلاین، رشد می‌کنند. در این نوشته، 10 دلیل برای چرایی ادامه یافتن گسترش آموزش آنلاین در میان عموم مردم بررسی‌شده‌است.

  • انتخاب

آموزش آنلاین به دانشجو اجازه را می‌دهد که از میان مدارس و برنامه‌های بسیار متنوعی که در منطقه زندگی‌اش در دسترس نیستند، انتخاب کند. شاید شما در کنار کالجی زندگی می‌کنید که رشته موردعلاقه شمارا ارائه نمی‌دهد، شاید شما در یک منطقه روستایی زندگی می‌کنید، دور از هر کالجی. آموزش آنلاین می‌تواند صدها برنامه باکیفیت و معتبر را در دسترس شما بگذارد، بدون آنکه نیازی به جابه‌جایی زیادی  داشته باشید.

  • انعطاف‌پذیری

آموزش آنلاین برای دانشجویانی که مشغله‌ها و تعهدات دیگری دارند، انعطاف‌پذیری را به همراه دارد. اگرچه سر شما شلوغ است، اما در خانه می‌مانید و به‌صورت پیشرفته‌تر، در یک کلاس آنلاین شرکت می‌کنید. شما می‌توانید یک برنامه آنلاین پیدا کنید که مناسب برنامه روزانه شما باشد. ویژگی غیر هم‌زمانی، به دانشجویان این فرصت را می‌دهد که بدون مجموعه‌ای از برنامه‌ریزی‌های هفتگی، آموزش ببینند.

  • فرصت حضور در یک شبکه

دانشجویان در یک دوره آموزشی آنلاین ثبت‌نام می‌کنند، شبکه‌ای با اعضایی از همه ملیت‌ها. آموزش آنلاین لزوماً فردی شکل نمی‌گیرد. در حقیقت، دانشجویان بسیاری از دوره‌های آموزشی را به همراه همراهان خود در آن شبکه‌ها می‌گذرانند. غیرازاینکه شما می‌توانید برای خوددوست‌هایی پیدا کنید، می‌توانید منابع عالی خود را گسترش دهید و با افرادی در ارتباط باشید که می‌توانند در آینده به شما کمک کند یا اینکه فردی حرفه‌ای را پیدا کنید که با او زمینه کاری مشترکی دارید.

  • پس‌انداز

برنامه‌های آموزش آنلاین اغلب کم‌هزینه‌تر از آموزشگاه‌های سنتی هستند.

  • سرعت

تعداد زیاد از برنامه‌های آموزش‌های آنلاین به دانشجویان این اجازه را می‌دهد که با سرعت خودشان کار را انجام دهند. برای بعضی از دانشجویان سرعت روند تدریس در دوره‌های آموزش سنتی مهم نیست؛ اما، بقیه به علت خسته شدن از کندی سرعت تدریس و یا بالعکس، ناامید می‌شوند. اگر این برایتان مهم است شما با سرعت خودتان کارکنید، به دنبال برنامه‌های آنلاینی باشید که تاریخ شروع و پایان منعطفی داشته باشند.

  • برنامه‌ریزی گسترده

آموزش آنلاین به متخصص‌ها این امکان را می‌دهد که در حین کار کردن، تخصصشان را نیز ارتقا دهند. تعداد زیادی از حرفه گرا های میان‌سال، با چالشی مشابه این مواجه می‌شوند که آن‌ها نیاز دارند که موقعیت فعلی خود را حفظ کنند تا درزمینه ای مناسب بمانند؛ اما، آن‌ها نیاز دارند تا آموزش دیدنشان را ادامه دهند تا بتوانند ارتقا پیدا کنند. آموزش آنلاین کمک می‌کند که این دو دغدغه باهم حل شود.

  • رفت‌وآمد نداشتن

دانشجویی که آموزش آنلاین را انتخاب می‌کند، در بنزین و زمان خود صرفه‌جویی می‌کند. مخصوصاً اگر محل زندگی‌تان از آن کالج دور باشد. این صرفه‌جویی می‌تواند تأثیر عمده‌ای بر روی هزینه‌های آموزش عالی‌تان داشته باشد.

  • اساتید الهام‌بخش 

بعضی از برنامه‌های آموزش آنلاین ارتباطی بین دانشجویان و اساتید درجه‌یک و مهمانان درس از سرتاسر جهان برقرار می‌کند. به دنبال موقعیت‌هایی بگردید که از بهترین‌ها و برجسته‌ترین‌های رشته خود بیاموزید.

  • تدریس

تنوع برنامه‌های آموزشی آنلاین در دسترس، به معنای آن است که دانشجویان می‌توانند آن قالب یادگیری و ارزیابی را که انتخاب کرده اند، برایشان کارآمد باشد.

  • تأثیرگذاری

آموزش آنلاین تأثیرگذار است. مطالعه‌ای در سال 2009 از دپارتمان آموزش نشان داد که، دانشجویانی که در دوره‌های آنلاین شرکت کرده بودند، خروجی بهتری از کسانی که در کلاس‌های درسی سنتی شرکت کرده بودند، داشتند.

نویسنده : احمدرضا شریفیان زاده

منبع: https://www.thoughtco.com/reasons-to-choose-online-education-1098006

 

برنامه جامع دوره های آنلاین:

 نام کارگاه

 روز  ساعت  شروع  استاد

 برنامه نویسی موبایل (Android)

 7 پنجشنبه متوالی

(8-12)

 28 ساعت  97/11/18

 سپیده کلیشادی

آرش سید سماک

 برنامه نویسی جاوا-مقدماتی (Java)

  7  پنجشنبه متوالی

(8-12)

28 ساعت

97/11/18

 حسین موسوی

فتوشاپ

(Photoshop)

   9پنجشنبه متوالی

(14-18)

36 ساعت  97/11/18

مهدی خدابخش

نرم افزارR   7  پنجشنبه متوالی

(8-12)

28ساعت

97/11/18

حسن شرقی

در صورت تمایل برای ثبت نام در دوره های آموزش آنلاین فرم زیر را پر کرده تا در اسرع وقت با شما تماس حاصل کنیم. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تماس 02122419401 تماس حاصل فرمائید و یا به کانال تلگرامی ما به آدرس chanteh_group بپیوندید.